Home » O společnosti » Naši partneři

Naši partneři

Naše společnost je certifikovaným partnerem následujících výrobců technologií:

Arbor Networks

Ochrana komunikačních sítí, kritické infrastruktury a klíčových komunikačních bodů proti kybernetickým útokům z Internetu.

Arbor Networks je americká společnost, která je ve světě číslo jedna v oblasti ochrany proti kybernetickým útokům a to zejména proti DDOS útokům, které se začínají vyskytovat v poměrně velké míře i v ČR a ohrožují kritické komunikační body i celé sítě. K jejím zákazníkům patří hlavně poskytovatelé komunikačních služeb, datová a hostingová centra, provozovatelé kritické infrastruktury, online služby státní správy a silové složky.

Fidelis Security

Účinná ochrana proti bezpečnostním rizikům včetně prevence úniku citlivých dat v reálném čase a v jakémkoliv komunikačním prostředí.

Fidelis Security díky jedinečné patentované technologii představuje klíčové bezpečnostní řešení, které využívá například vláda USA, US Army, US Air Force, silové složky, banky, pojišťovny, výrobci a distributoři energií po celém světě. Bezpečnostní systém Fidelis XPS integruje funkce objevení, analýzy či vyšetření, včetně systémové nápravy možných bezpečnostních hrozeb v komunikačním prostředí a to v reálném čase.

Safend

Systémy ochrany koncových zařízení (end-point) proti úniku citlivých informací.

Safend je původně izraelská společnost, která se svým řešením Data Protection Suite řadí ke špičce v oblasti zabezpečení různých koncových zařízení (PC, Mac a další). Monitoring portů a kontrola zařízení je doplněna i o nástroje auditu, šifrování uložených dat včetně kontroly obsahu. 

Dalšími našimi partnery jsou:

Fortinet, CheckPoint a další výrobci bezpečnostních technologií.


net.pointers s.r.o. >> Litvínovská 609/3 >> 190 00 >> Praha 9 >> +420 226 531 833 >> info@netprotection.cz