Home » O společnosti » O nás

O nás

Společnost net.pointers s.r.o. je systémový integrátor zaměřený zejména na služby s přidanou hodnotou. V oblasti komunikační bezpečnosti se zaměřuje též na kompletní realizaci služeb typu Managed Service v oblasti ochrany proti kybernetickým útokům pro významné poskytovatele služeb a to od technické realizace až po provoz a prodej koncovým zákazníkům. Většina nabízených služeb je navíc v regionu střední Evropy výjimečná a tudíž tradiční systémoví integrátoři jsou pro společnost více partneři než konkurence. Tato soukromá společnost aktivně působí na CZ/SK IT trhu od roku 2009 a nabízí svým zákazníkům komplexní řešení dané problematiky, nikoliv jen dodávku technologií a to zejména s velkým důrazem na odbornost a flexibilitu v daném oboru. Úspěšnou obchodní strategii zaměřenou na inovativní know-how firma realizuje díky týmu zkušených odborníků s dlouholetou praxí v oboru a se zkušenostmi z rozsáhlých mezinárodních projektů.

Obchodní model se zaměřuje na analýzu zákaznické problematiky, konzultace, návrhy možných řešení a optimální využití existujících systémů v kombinaci s moderními technologiemi. Díky integraci a optimalizaci realizovaných řešení dosahují projekty společnosti net.pointers rychlé investiční návratnosti s důrazem na efektivitu a nízké provozní náklady.

Díky zaměření společnosti na počítačovou bezpečnost a ochranu dat disponujeme unikátním know-how v oblasti ochrany proti kybernetickým útokům, ochrany proti úniku citlivých informací, zajištění dodržování bezpečnostních politik a firemních procesů včetně kontroly informačních toků v rámci podnikových sítí.

Bezpečnostní technologie a analýzy

Specializujeme se nejen na dodávku bezpečnostních technologií včetně technické podpory, ale též na poskytování služeb v oblasti vyhodnocování bezpečnostních incidentů, provádíme forenzní analýzy, testy úrovně zabezpečení, analýzy provozu a nabízíme též konzultační služby.

Našimi zákazníky jsou zejména poskytovatelé služeb, velké korporátní společnosti, finanční instituce a státní správa včetně bezpečnostních složek.

Našim cílem je poskytovat komplexní řešení, která minimalizují bezpečnostní rizika, chrání citlivá zákaznická data a účinně zamezují kybernetické kriminalitě.


net.pointers s.r.o. >> Litvínovská 609/3 >> 190 00 >> Praha 9 >> +420 226 531 833 >> info@netprotection.cz