Home » Poskytovaná řešení » Ochrana proti kybernetickým útokům

Ochrana proti kybernetickým útokům

Účinným způsobem dokážeme ochránit vaši kritickou infrastrukturu proti různým druhům kybernetických útoků vedených z internetu i z vnitřní sítě. 

Naše technická řešení dokáží rychle a účinně eliminovat sofistikované distribuované útoky z botnet sítí (DDOS), detekují neznámý nechtěný software (malware) a zvyšují vizibilitu síťového provozu.  

Na provozní anomálie systémy reagují v reálném čase a dokáží účinně oddělit či vyčistit nebezpečnou komunikaci z datových toků velkých přenosových rychlostí buď automaticky nebo manuálně.

Tímto způsobem lze chránit nejen vlastní kritickou infrastrukturu (datové sítě poskytovatelů služeb), ale lze tyto služby nabízet i zákazníkům formou manažované služby s přidanou hodnotou (MSSP).

Arbor Networks

Světovou jedničkou v oblasti ochrany proti kybernetickým útokům je řešení od společnosti Arbor Networks, kterou v České republice a na Slovensku zastupujeme.

Arbor Networks nabízí řešení ochrany proti kybernetickým útokům na platformách Arbor PeakFlow SP pro internetové poskytovatele a PeakFlow X pro korporátní zákazníky či státní správu.


net.pointers s.r.o. >> Litvínovská 609/3 >> 190 00 >> Praha 9 >> +420 226 531 833 >> info@netprotection.cz